2 % DANE – VÁŠ DAR, KTORÝ POMÁHA

Milí naši priatelia, rodičia, podporovatelia, sympatizanti.

Veľa dobrého sa pre deti a mládež v roku 2022 podarilo urobiť aj vďaka Vám! Aj vďaka Vašim 2% (3%) z dane chceme aj v roku 2023 naďalej: pomáhať deťom rásť a vytvárať pre ne priestor pre zmysluplné a radostné trávanie voľného času – pomáhať im s učením – pomáhať im v sebarozvoji – podať im pomocnú ruku v tom, v čom potrebujú – pomáhať im zažiť radosť z úspechu a z kamarátstva – smiať a hrať sa s nimi – tvoriť s nimi – muzicírovať a spievať s nimi – spoločne variť v kuchynke – zrelaxovať a vyrozpávať sa na klubových tínedžerských večeroch – spoločne tvoriť krásne dielka na tvorivej dielni – zašporotovať si – zažiť stretnutia s ľuďmi rôznych profesií – ponúknuť prázdninový prípravníček pre budúcich prváčikov – zažiť ďalší regionálny divadelný festival pre deti a mládež REGIO POMPA a spolupracovať s našimi veľkolevárskymi divadelníkmi z Divadla z domčeka – zažiť s deckami kopec skvelých výletov nielen po Záhorí – ponúknuť neformálne vzdelávacie aktivity aj pre odbornú i širšiu verejnosť, či mamaklub a i.. Toto všetko, a ešte viac, chceme naďalej robiť pre naše deti a mládež. ĎAKUJEME VÁM z celého srdca!

TLAČIVÁ na vyplnenie a poukázanie 2%  si môžete stiahnuť TU:
Potvrdenie-o-poukazani-2-z-dane-oz-ciste-srdce-22

Názov:
ČISTÉ SRDCE – Občianske združenie
IČO
: 30858836 (pozn.: v oficiálnom formulári je potrebné IČO pri vypĺňaní vpisovať – zarovnať  sprava)
Právna forma: OBČIANSKE ZDRUŽENIE
Sídlo: KOMENSKÉHO 839, 90873 VEĽKÉ LEVÁRE

POZÝVAME MALÝCH I VEĽKÝCH NA ZÁŽITKOVÉ STRETNUTIE SO VČELÁRMI

OZ Čisté srdce pozýva a Centrum záujmových aktivít vo Veľkých Levároch pozýva malých i veľkých
na zážitkové stretnutie so včelármi spojené s ochutnávkou medu už túto stredu 3. 8. 2022 o 10 h. do Centra.
O tom, ako to vyzerá v uli, ako žijú včely, ako vyzerá plást medu, čo vetko potrebuje včelár a ako sa o včely starať,
prečo sú vlastne včely pre nás také dôležité… a ešte o mnohom ďalšom nám povedia a ukážu včelári
páni František Mareček a Radoslav Danko. Pre deti, je pripravená ochutnávka medu 🐝🐝🐝 Vstup na podujatie je voľný.
Za OZ Čisté srdce: Zuzana Pucherová, štatutárka

JE ZA NAMI TRETÍ VÝLET V RÁMCI PROJEKTU SPOZNAJ DOLNÉ ZÁHORIE

V stredu 20. júla 2022 sme sa s deťmi mali výletne poznávajúco, aj zabávajúco sa, napokon aj burgerovo, no hlavne horúco ☀️🙂🧐
V múzeu M. Tillnera v Malackách sme sa dozvedeli veľa zaujímavého, vyskúšali si “fitnes žehličku” 🤣 a uvedomili sme si, že naši drahí predkovia sa veru riadne namakali, a to nielen pri žehlení… Niektorí prvýkrát videli na vlastné oči aj hambálek. Na takém si Macek kerý išeu do Mauacek cepy zabudeu (ako sa o tom aj spieva v známej piesni Išeu Macek…) V horúcom počasí sme sa radi schladili v kryptách pod františkánskym kostolom. Príjemný tieň nám poskytli cestou do kaštieľa aj stromy v parku. V pálffyovskom kaštieli sme sa dozvedeli, ako kedysi žili jeho obyvatelia. Projekt Poď s nami na výlet – Spoznaj Dolné Záhorie finančne podporila MAS Dolné Záhorie.
Viac na https://www.facebook.com/centrumlevare

Za OZ Čisté srdce Zuzana Pucherová, štatutárka   Foto: Zuzana Pucherová