Bubnovačka s Rytmika.sk

Posledný augustový piatok patril rytmom, bubnom, hudbe a dobrej nálade. Navštívili nás naši kamoši Tóno s Jančim z Rytmika.sk, ktorí priniesli dobrú náladu a spoločne sme vytvorili bubnujúci orchester. Tradične sme tak spolu ukončili letné prázdniny v Centre záujmových aktivít. Dnešným dňom sa projekt Zaži leto s centrom končí. Tento projekt finančne podporil Bratislavský samosprávny kraj.

 

Jeden deň primátorom – výlet do Bratislavy

V piatok 13.8. sme sa spoločne vybrali na výlet do Bratislavy. Po príchode do prístavu nás už čakal vláčik Blaváčik, ktorý nás previezol Bratislavou. Navštívili sme Bratislavský hrad a Primaciálny palác, kde nás prijala 1. námestníčka primátora pani Ing. Tatiana Kratochvílová. Ďakujeme za milé privítanie a pozornosť pre našich centrákov. Aj tento výlet je zo série výletov a zážitkových podujatí z projektu Zaži leto s centrom. Tento projekt finančne podporil Bratislavský samosprávny kraj.

 

Výlet na Trenčiansky hrad

Ďalší piatok zo série výletov a zážitkových podujatí z projektu Zaži leto s centrom patrilo Trenčínu. Spoločne s centrákmi sme sa vydali po stopách Matúša Čáka Trenčianskeho. Dozvedeli sme sa veľa nových informácií, videli sme krásny výhľad z veže a čo to sme pochodili aj v meste. Projekt Zaži leto s centrom finančne podporil Bratislavský samosprávny kraj.

 

HOP – ČIP ZATANCUJ SI S NAMI – TANEČNÝ WORKSHOP

Dnešné doobedie sa nieslo v znamení tanca. Šikovná tanečníčka Miška Králiková, ktorá tancuje na Slovensku a vo svete prišla do centra a niečo nové naučila našich centrákov. Na záver centráci predviedli naučenú choreografiu pre rodičov. Aj dnešný tanečný workshop patrí do projektu Zaži leto s centrom. Tento projekt finančne podporil Bratislavský samosprávny kraj.

 

Vyskúšaj si bejzbal

Ďalšie piatkové doobedie je za nami. Dnes medzi nás prišli naši kamoši z BK Apollo Bratislava, ktorí si pre nás opäť pripravili zaujímavé bejzbalové aktivity. Všetci sme sa zabavili a zašportovali. Deti si odniesli aj malú pozornosť od chalanov z BK Apollo Bratislava.  Vyskúšaj si bejzbal patrí medzi aktivity z projektu Zaži leto s centrom. Tento projekt finančne podporil Bratislavský samosprávny kraj.