Sme aj na Insagrame

Priatelia, oddnes nás nájdete aj na Instagrame, kde budeme taktiež dávať príspevky, fotky, videá. Budeme radi, ak nás tam budete sledovať. Nájdete nás ako @centrumzaujmovychaktivit. Ďakujeme za každý jeden follow  Neváhaj a klikni na obrázok

Opäť prišiel Mikuláš

Opäť po roku medzi nás prišiel svätý Mikuláš. Zaspievali sme mu, zarecitovali sme mu. Odmenil nás sladkosťami. Ďakujeme ti svätý Mikuláš, že si na nás nezabudol a prišiel medzi nás.

CHRÁŇ SI SVOJE ZUBY

Po úspešnej realizácii a ešte lepšej odozve projektu Chráň si svoje zuby z mája tohto roka sme sa rozhodli v spolupráci s DENTAL-AM opäť pre realizáciu v dňoch 28. októbra až 4. novembra 2019, no tentoraz pre deti z materskej škôlky. Myšlienka projektu bola zameraná na správnu starostlivosť o zuby ako prevenciu nesprávnej starostlivosti o zuby. Partnermi tohto projektu sú Curaprox Slovensko a GSK – GlaxoSmithKline, ktorí projekt materiálne podporili. Ďakujeme!

CHRÁŇ SI SVOJE ZUBY

Po úspešnej realizácii projektu Chráň si svoje zuby v základnej škole sme sa opäť rozhodli urobiť osvetu o správnej starostlivosti o zuby. Tentokrát sa chceme zamerať na deti z materskej škôlky, aby sme im hravou formou ukázali, ako mať biele zúbky. Projekt budeme realizovať od 28. októbra do 4. novembra 2019. Tešíme sa opäť na spoluprácu s partnermi Curaprox Slovensko a GSK – Glaxo Smith Kline.

Obnova relaxačnej miestnosti pre deti a mládež

Obnova relaxačnej miestnosti pre deti a mládež je v plnom prúde. Sme radi, že do tohto projektu prijala pozvanie aj Stavebná fakulta STU v Bratislave a Ing. Ivan Hollý, PhD. z Katedry betónových konštrukcií a mostov. V rámci dobrovoľníctva sme vymaľovali miestnosť, po ktorej bude nasledovať inštalácia nového nábytku. V budúcnosti plánujeme v tejto spolupráci pokračovať pri inej obnove priestoru v centre záujmových aktivít. Celý článok nájdete po kliknutí na obrázok.