Cez jarné prádzniny sme varili, tvorili, aktívne športovali, aj šach hrali…

Okrem celodenného výletu do Bratislavy do BIBIANY, mali deti počas jarných prázdnin 2014 možnosť zúčastniť sa športového dňa, vytvoriť na tvorivej dielni jarné kvety, súťažiť v spoločenských hrách, uvariť a zjesť jarné jedlo na kuchárskom, či zúčastniť sa na už tradičnom jarnom šachovo-dámovom turnaji…

Aj počas tohtoročných jarných prázdnin “vybili” deti svoju energiu a relaxovali na športových hrách a súťažiach v rámci Centráckeho športového dňa vo štvrtok 27. marca 2014. Pod vedením animátorov si zahrali futbal, florbal, zasúťažili si… S fitneskou Dadou Včelkovou nacvičovali tanečno-športovú zostavu… Športové hry pre mladšie aj staršie deti sú pravidelnou preventívnou voľnočasovou aktivitou, ktorú v obci Veľké Leváre realizuje Centrum záujmových aktivít v spolupráci s Občianskym združením Čisté srdce a základnou školou vo Veľkých Levároch. Aj tento rok poskytla priestory na realizáciu Centráckeho športového dňa Základná škola vo Veľkých Levároch, za čo jej aj touto cestou ďakujeme.
Ako to vyzeralo na našom športovom dni si môžete pozrieť sami na krátkom videu www.youtube.com/embed/ahmlBSB0Jyc

Za CZA a OZ Čisté srdce: ZuPu
Foto a video: Martin Hruboš
Foto – tvorivé dielne: a A. K. Záhradníková

Júlový šachový turnaj v Centre má víťazov

V stredu 17. júla 2013 sa konal v Centre záujmových aktivít júlový šachový turnaj. Júlový augustový šachový turnaj patrí k tradičným prázdninovým podujatiam v Centre. Zahrať šach si prichádzajú deti a dospelí z Veľkých Levár aj z okolia.

Tentokrát sa na treťom mieste umiestnil Jakub Michálek. Na druhom mieste skončil Mário Hóz a víťazom júlového prázdninového šachového turnaja sa stal Patrik Repka.
Všetkým súťažiam ďakujeme za účasť na turnaji a víťazom gratulujeme 🙂
Zároveň pozývame deti, mládež i dospelých, ktorí radi hrajú šach, na augustový šachový turnaj do Centra záujmových aktivít v stredu 21. augusta 2013 od 9.30 hod.

Za CZA a OZ Čisté srdce: ZuPu
Foto: Martin Hruboš

Ďalší šachovo-dámový turnaj v našom centre

Tohtoročné jarné prázdniny sa niesli – okrem hier, workshopu o Mexiku, tvorivých dielní a výletu – aj v znamení šachovo-dámového turnaja… Tešíme sa, že aj tentokrát na turnaj dohliadol svojim odborným očkom náš dobrovoľník, pán Milan Hruboš.

Šachovo-dámový klub v šk. roku 2012/13

Aj v tomto šk. roku 2012/13 sa každý utorok v čase od 15 do 16 hod. stretáva v priestoroch Centra záujmových aktivít Šachovo-dámový klub pod vedením pána Milana Hruboša. Klub je určený pre šachu a dámy chtivé deti II. stup. ZŠ 🙂 Okrem šachu a dámy si však môžu deti v tomto čase zahrať aj iné spoločenské hry, ktoré sú v Centre k dispozícii.

Od septembra 2011 funguje v našom centre šachový klub

Od septembra 2011 funguje v našom centre ďalšia aktivita pre deti: šachový klub. Každý pondelok si môžu, mladšie i staršie deti, zahrať v našom centre šach pod vedením skúseného šachistu a milovníka tejto hry, pána Milana Hruboša. Tešíme sa, že prichádzajú medzi nás aj rodičia.

Ak šach deti ešte hrať nevedia, nevadí. Práve na šachovom klube sa ho môžu naučiť hrať 🙂  .

Súčasťou šachového klubu sú aj šachové turnaje, ktoré priebežne počas celého roka organizujeme. Začali sme dvoma úspešnými letnými šachovými turnajmi, na ktorých súťažili okrem detí z V. Levár aj deti z Malaciek.

Milé deti, milí rodičia!
Pozývame vás na šachový klub; príďte zrelaxovať pri šachu v priestoroch nášho centra. Vítaní sú všetci rodičia.